Tepelná čerpadla vzduch-vodatepelná čerpadla

 

Instalací tepelného čerpadla systému vzduch-voda můžete díky vysoce efektivní funkci až do venkovní teploty –25°C snížit spotřebu energie pro vytápění, ohřev teplé vody a ohřev bazénu ve srovnání s běžnými topnými systémy až o 70%.

 

 

Tato tepelná čerpadla přeměňují na teplo energii obsaženou ve venkovním vzduchu.

 

Chcete vidět, jak je efektivní vytápět domácnost?

 

Rozklikněte si graf pro zvětšení

 

Pro každý dým, byt či stavbu mohou být rozdíly v nákladech za vytápění lehce odlišné, od toho je tu INPROS, zadejte nám poptávku a my Vám vypracujeme zcela zdarma kalkulaci. Získáte přehled o tom, co je nejlepší právě pro Vás!

 

Možností je víc, volba vhodného systému Vám může na úsporách vrátit pořizovací náklady velmi rychle, proto není dobré to odkládat, neváhejte se na nás obrátit!

 

 

zdroj grafu: tzb-info.cz

O firmě

Firma Ing. Tomáš Slavík-INPROS byla založena v roce 1995. Od začátku svého založení se firma zabývá kompletní dodávkou a montáží vytápění budov, montáží vodoinstalace a kanalizace.

Se vzrůstajícími cenami energií se mění i požadavky na zdroj tepla a způsob vytápění. Od roku 1999 začala firma spolupracovat s Českým vysokým učením technickým v Praze na projektu, který mapuje kvalitu a ekonomickou stránku alternativních zdrojů tepla, hlavně na Tepelná čerpadla a Solární kolektory. Na základě těchto zkušeností a praktických znalostí z montáží jsme vybrali výrobce a dodavatele tepelných zařízení, které splňují naše požadavky: